LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shokon Angelina Jolie/ “Doja të punësoja dikë që të më vriste”

23 Nëntor 2022, 11:29, Lifestyle CNA
Shokon Angelina Jolie/ “Doja të punësoja dikë që
Aktorja Angelina Jolie

Një sekret nga jeta private e aktores së famshme Angelina Jolie ka dalë në dritë. Aktorja e njohur e Holliwood-it për një periudhë ka pasur probleme të shëndetit mendor dhe në disa raste ka tentuar edhe vetëvrasjen.

Sipas faqes "Marca", ajo është përpjekur të punësojë një vrasës me pagesë që ta vriste.

 “Nuk është aq e vështirë ta gjesh atë në Nju Jork. Sado e çmendur që tingëllon, mendoj se shumë njerëz kanë menduar për vetëvrasjen kur janë të rinj. E dija se shumë njerëz të afërt me mua, si nëna ime, do të ndiheshin sikur nuk do të më jepnin sa duhet nëse do të kisha vrarë veten”, ka thënë ajo./ CNA.al

Lajmet e fundit nga