LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Georgina Rodriguez dhe fotot e saj më tronditëse/ Shikoni si ka ndryshuar partnerja e Kristiano Ronaldos

23 Nëntor 2022, 12:33, Lifestyle CNA
Georgina Rodriguez dhe fotot e saj më tronditëse/ Shikoni si ka
Georgina Rodriguez

Georgina Rodriguez, partnerja e Kristiano Ronaldos, njihet si një nga vajzat më seksi të showbizz-it. Ajo ka një numër të madh ndjekësish që shkojnë në 40 milionë.

Të gjithë jemi mësuar ta shohim shumë të kuruar dhe në superformë, por së fundi në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa foto të Georgina Rodriguez, ku duket tërësisht ndryshe nga ajo që shohim sot në rrjetet sociale, apo në evente të rëndësishme.

Për më tepër flasin fotot e mëposhtme.  / CNA.al

Georgina Rodriguez dhe fotot e saj më tronditëse/ Shikoni si ka

Georgina Rodriguez dhe fotot e saj më tronditëse/ Shikoni si ka

Georgina Rodriguez dhe fotot e saj më tronditëse/ Shikoni si ka

 

 

Lajmet e fundit nga