LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kanye West dyshohet se u ka treguar punonjësve fotografi dhe video intime të Kim Kardashian

23 Nëntor 2022, 18:02, Lifestyle CNA
Kanye West dyshohet se u ka treguar punonjësve fotografi dhe video intime
Kim Kardashian dhe Kaney West

Pasi Adidas ndërpreu lidhjet me Kanye West për shkak të sharjeve të tij antisemitike, ish-punonjësit kanë pohuar se reperi i ka treguar stafit imazhe pornografike dhe eksplicite të ish-bashkëshortes Kim Kardashian.

Në një raport të “Rolling Stone” të botuar të martën, një punonjës i ri është shprehur se West i tregoi atij një foto të yllit të realityshow-t, gjatë një interviste pune në vitin 2018.

“Gruaja ime sapo ma dërgoi këtë”, dyshohet se i tha reperi i “Heartless” teksa kishte nxjerrë një foto intime të Kardashian në telefonin e tij. Ndërsa një tjetër punonjës ka thënë se West ka treguar një video eksplicite të Kardashian.

Ata pretenduan se West "nuk kishte frikë të shfaqte imazhe eksplicite ose të fliste për situata që duheshin mbajtur private"./ CNA.al

Lajmet e fundit nga