LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

FOTO/ Rita Ora shkëlqen në “The Voice Australia”

24 Shtator 2023, 15:20, Lifestyle CNA

FOTO/ Rita Ora shkëlqen në “The Voice Australia”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, vazhdon të shkëlqejë në spektaklin “The Voice Australia”.

Për të tretin vit radhazi, Rita Ora është përzgjedhur të jetë trajnere e talenteve të reja.

FOTO/ Rita Ora shkëlqen në “The Voice Australia”

32-vjeçarja publikoi në rrjetet sociale disa foto nga nata gjysmëfinale e “The Voice Australia” dhe mund të thuhet me plot gojë se ishte mahnitëse.

FOTO/ Rita Ora shkëlqen në “The Voice Australia”

E veshur me një fustan të zi, me një krahë dhe me disa fije të bardha të nxjerra te kofsha tjetër, Rita bëri që të gjithë sytë të ishin tek ajo./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Lajmet e fundit nga