LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Selena Gomez na kujtoi pse kjo nuancë buzëkuqi është e preferuara jonë

20 Shtator 2023, 14:26, Lifestyle CNA

Selena Gomez na kujtoi pse kjo nuancë buzëkuqi është e


Nëse ka një nuancë buzëkuqi që arrin të rrisë pothuajse në mënyrë magjike vetëbesimin e çdo femre në një çast, ta gëzojë dhe t'i ndriçojë fytyrën, ajo është pa dyshim e kuqe.

I errët, i hapur, mat apo me shkëlqim, cilido buzëkuq i kuq të jetë i preferuari juaj, ai gjithmonë rrit vetëbesimin tuaj.

E njëjta gjë ndodh edhe me Selena Gomez, e cila sapo ka zbuluar përmes një postimi në "Instagram" se cili është buzëkuqi i saj i ri i preferuar i kuq.

Buzët e kuqe arrijnë të rrisin vetëbesimin tim në çast dhe doja ta ndaja atë ndjenjë fuqizimi me ju. Kjo është arsyeja pse krijova edicionin e kufizuar të buzëkuqit mat Kind Words në nuancën Devoted, një e kuqe e vërtetë që kënaq të gjitha nuancat e lëkurës. 100% e shitjeve do të shkojnë në Fondin e Ndikimit të Rrallë për të rritur aksesin në shërbimet e shëndetit mendor dhe edukimin për të rinjtë në mbarë botën ,” shkroi ajo duke njoftuar shtimin e nuancës kolektive të buzëkuqit të kuq në Rare Beauty.

Ajo kombinoi buzët e kuqe me një tjetër klasik dhe të preferuar të dashamirësve të grimit.

Selena Gomez na kujtoi pse kjo nuancë buzëkuqi është e

Lajmet e fundit nga