LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Do të mbeteni pa fjalë/ Ja si duket Marina Vjollca pa pikë grimi dhe pa filtra

18 Shtator 2023, 09:18, Lifestyle CNA
Do të mbeteni pa fjalë/ Ja si duket Marina Vjollca pa pikë grimi
Marina Vjollca, moderatore

Moderatorja Marina Vjollca është komentuar gjithnjë si një nga vajzat më të bukura të ekranit.

Së fundi, moderatorja ka vendosur të kalojë pushimet në Afrikë nga ku ndan momente në rrjetet sociale herë pas here.

Sot moderatorja ka publikuar disa video ku shihet pa grim dhe pa filtra, duke na lënë pa fjalë.

Tejet e thjeshtë, larg asaj që jemi mësuar ta shohim në rrjetet sociale, gjithnjë të kuruar, këtë herë moderatorja ka vendosur të tregojë veten pa filtra.

Nëse jeni kurioz të shihni se si duket moderatorja mund të shihni disa foto të shkëputuar nga storyt e saj në "Instagram"./ CNA

Do të mbeteni pa fjalë/ Ja si duket Marina Vjollca pa pikë grimi

Do të mbeteni pa fjalë/ Ja si duket Marina Vjollca pa pikë grimi

Do të mbeteni pa fjalë/ Ja si duket Marina Vjollca pa pikë grimi

Lajmet e fundit nga