LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT/ Kim Kardashian shfaq belin e saj me një bluzë pa rripa dhe xhinse elegante

16 Shtator 2023, 20:58, Lifestyle CNA

FOTOT/ Kim Kardashian shfaq belin e saj me një bluzë pa rripa dhe

Kim Kardashian shijoi një natë familjare me vajzën e saj North dhe mbesën Penelope Disick teksa ata shkuan për darkë në Nobu në Malibu të premten.

Ylli, 42 vjeçar veshi një bluzë të zezë, pa rripa, e cila ishte e futur në pantallonat xhins të lirshme. 

Ajo I kishte kombinuar me një palë taka të hapura, ngjyrë nudo, të cilat fshiheshin pjesërisht nga cepat e gjatë të xhinseve të saj. 

Flokët e saj të errëta u kthyen përsëri në një stil elegant.

Vajza e Kim, North,  ishte e veshur me një bluzë të zezë me stampa dhe një palë tuta ngjyrë rozë.

Më herët gjatë ditës, Kim mbështeti djalin e saj, Saint, në ndeshjen e tij të basketbollit në Los Angeles të premten./ CNA

Lajmet e fundit nga