LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rita Ora tërheq vëmendjen me veshjen e saj në Javën e Modës në Londër/ Zbulon bashkëpunimin  me markën e njohur

16 Shtator 2023, 15:43, Lifestyle CNA

Rita Ora tërheq vëmendjen me veshjen e saj në Javën e

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e paparacëve teksa është shfaqur me në veshje të tejdukeshme në Javën e Modës në Londër.

Këngëtarja ka promovuar koleksionin më të ri të veshjeve nga marka Primark, me të cilën po bashkëpunon.

Superylli, 32 vjeç, ka performuar më të njëjtën veshje në eventin e javës së modës në Londër , teksa doli në skenë në Ambika P3, në Marylebone.

Këngëtarja njoftoi bashkëpunimin e saj me markën ndërkombëtare të modës javën e kaluar.

 “Gjatë gjithë jetës sime, gjithmonë kam dashur të dukem me stil dhe kur isha më e re, nuk mund ta kisha bërë këtë pa Primark. Sinqerisht, atëherë mësova se si të bëhesha kreative dhe të luaja me modën.

"Krijimi i këtij koleksioni me Primark ka qenë shumë nostalgjik për mua dhe mezi pres që bota ta shohë atë!", ka thënë Rita./ CNA

Rita Ora tërheq vëmendjen me veshjen e saj në Javën e

Rita Ora tërheq vëmendjen me veshjen e saj në Javën e

Rita Ora tërheq vëmendjen me veshjen e saj në Javën e

Lajmet e fundit nga