LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-Performanca e Shakirës lë "gojëhapur" Taylor Swift/ Reagimi i këngëtares

15 Shtator 2023, 08:00, Lifestyle CNA
VIDEO-Performanca e Shakirës lë "gojëhapur" Taylor
Shakira

Shakira u rikthye në  skenën e Video Music Awards dhe bëri tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me aftësitë e saj vokale, por më së shumti me performancat e saj.

Superylli kolumbian u ngjit në skenën e çmimeve për herë të parë në 17 vjet.

Në 24 orët e fundit në rrjetet sociale janë hedhur video të performancës së saj.

Një nga videot që është bërë virale ishte performance e saj me dy thika që la gojëhapur jo vetëm mijëra shikues por edhe vetë artistët që ishin pjesë e këtij eventi shumë të rëndësishëm.

Në videon e cila është shpërndarë kudo në rrjetet sociale, shihet kërcimi i Shakirës por edhe reagimi i këngëtares Taylor Swift e cila duket se ka mabetur e mahnitur nga performanca e Shakirës./ CNA

@recetasyvideosvarios Shakirabdurante los ensayos vs en el performance de los mtv #vmas #vmas2023 #shakira #shakifan #mtv #mtvawards Taylor swift reacciona a shakira #taylorswift ? sonido original - Videos Varios

Lajmet e fundit nga