LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të drejtpërdrejtë, me komente pikante/ Dalina Buzi dhe Olti Curri, dy opinionistët e “Love Island”

9 Shtator 2023, 21:42, Lifestyle CNA

Të drejtpërdrejtë, me komente pikante/ Dalina Buzi dhe Olti

Javën e kaluar nisi transmetimi i spektaklit të dashurisë “Love Island”, nën moderimin e Luana Vjollcës.

Pas një jave zhvillime është mbajtur prime i parë, ku janë prezantuar edhe dy opinionistët, personazhe me zë në media.

Opinionistë të këtij edicioni të “Love Island” janë Dalina Buzi dhe Olti Curri.

Ata njihen për karakterin e drejtpërdrejtë dhe për opinionet e tyre sa të sinqerta edhe pikante.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të ndjekim analizën e tyre, nga duartrokitjet te kritikat për banorët e ishullit të dashurisë./ CNA

Lajmet e fundit nga