LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pa lyer dhe e porsa zgjuar nga gjumi/ Selena Gomez një yll i vërtetë

9 Shtator 2023, 14:46, Lifestyle CNA

Pa lyer dhe e porsa zgjuar nga gjumi/ Selena Gomez një yll i

Këngëtarja, Selena Gomez po lufton sërish me problemet me shëndetin.

Ajo u rrëzua pak ditë më parë dhe theu krahun. 

Sigurisht, kjo nuk e pengon aspak në aktivitetet e saj. Ylli i muzikës ka treguar se është një yll i vërtetë dhe në pamje.

Ajo vendosi të postojë një selfie në Instagrm ku është e pa lyer dhe sapo është zgjuar nga gjumi.

Pa lyer dhe e porsa zgjuar nga gjumi/ Selena Gomez një yll i

Gomez po mundohet të shërohet nga problemi i saj shëndetësor dhe vazhdon aktivitetet e saj normale, siç është promovimi i markës së saj të kozmetikës, Rare Beauty. 

Gomez synon të krijojë dhe një linjë veshjesh Rare Beauty./ CNA

Lajmet e fundit nga