LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pjesë nga 31 vjetori i Selena Gomez, ja me kë festoi

24 Korrik 2023, 21:04, Lifestyle CNA

Pjesë nga 31 vjetori i Selena Gomez, ja me kë festoi

Selena Gomez ka festuar ditëlindjen me një festë magjepsëse dhe të ftuar të shumtë.

Të shtunën, më 22 korrik, këngëtarja, aktorja dhe producentja amerikane mbushi 31 vjeç dhe ndau me 426 milionë fansat e saj, foto nga nata e madhe.

“31”, ka shkruar ajo krahas fotos, teksa ka treguar fustanin e kuq që ka zgjedhur të veshë.

Në festën e ditëlindjes së saj ishin miku i saj i mirë Nicola Peltz Beckham, Paris Hilton dhe producenti muzikor Benny Banko.

Ditëlindja e Gomez u festua edhe me një shfaqje speciale të filmit ‘Barbie’.

Lajmet e fundit nga