LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Kam dy vite që i kam blerë”/ Fatma Haxhialiu nxjerr zbuluar Kiarën

2 Korrik 2023, 15:46, Lifestyle CNA

“Kam dy vite që i kam blerë”/ Fatma Haxhialiu nxjerr

Kiara Tito ka sjellë koleksionin e saj të rrobave të banjos, që ka shkaktuar jo shumë pak zhurmë në rrjet.

Ndaj moderatores ka pasur shumë reagime qoftë pozitive apo negative. Personazhe të tjerë të showbizit kanë bërë dhe ironi me moderatoren dhe projektin e saj.

Ndërsa Fatma Haxhialiu e ka nxjerrë jashtë mode linjën e rrobave të Kiarës.

Krahas një fotoje në rrjetet sociale ajo tregon se ka marrë shumë pyetje nga ndjekësit nëse kompletin e saj të rrobave të banjos e ka blerë nga koleksioni i Kiarës.

Ajo përgjigjet se kostumin e banjos ka dy vite që e ka blerë dhe nuk e ka marrë nga koleksioni i rrobave të banjos./ CNA

“Kam dy vite që i kam blerë”/ Fatma Haxhialiu nxjerr

Lajmet e fundit nga