LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bekimi i Perëndisë”/ Kourtney Kardashian tregon barkun e rrumbullakosur

21 Qershor 2023, 09:40, Lifestyle CNA

“Bekimi i Perëndisë”/ Kourtney Kardashian tregon barkun e

Kourtney Kardashian ka zbuluar se është në pritje të ëmbël.

Ylli i rrjeteve sociale ka publikuar disa foto, ku shihet me bashkëshortin e saj Travis Barker, ku tregon barkun e rrumbullakosur.

“E pushtuar nga mirënjohja dhe gëzimi për bekimin dhe planin e Perëndisë”, shkruan ajo krahas fotove me Travis.

Nga ana tjetër në një nga episodet e "show"-t te motrave Kardashian, Kortney është shprehur se nuk i ka pëlqyer aspak që Kim Kardashian i ka marrë të gjithë vëmendjen ku ajo po mendonte të bënte me dije lajmin për shtatzëninë e saj./ CNA

“Bekimi i Perëndisë”/ Kourtney Kardashian tregon barkun e

 

“Bekimi i Perëndisë”/ Kourtney Kardashian tregon barkun e

“Bekimi i Perëndisë”/ Kourtney Kardashian tregon barkun e

Lajmet e fundit nga