LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhaklin Lekatari: Meshkujt nuk kanë besim te vetja

20 Qershor 2023, 10:24, Lifestyle CNA

Zhaklin Lekatari: Meshkujt nuk kanë besim te vetja

Aktivistja Zhaklin Lekatari ka thënë se meshkujt nuk kanë besim te vetja.

Gjatë një interviste televizive, ajo theksoi se meshkujt kanë marrëdhënie të ngecura në lidhje me vajzat.

Ndër të tjera, aktivistja shtoi se meshkujt, nisur nga problemet që kanë me veten, dhunojnë ose u ngrenë kurthe grave.

“Meshkujt nuk kanë besim te vetja. Kanë marrëdhënie të ngecura dhe mënyra se si ato e tregojnë pasigurinë dhe ngecjen e marrëdhënieve me gratë është duke i dhunuar ato, ose duke krijuar kurthe për ato”, - tha ajo./ CNA

Lajmet e fundit nga