LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Foto – Pushime luksoze në Francë/ E dashura e Jeff Bezos me unazë 2.5 milionë dollarë

19 Qershor 2023, 17:19, Lifestyle CNA

Foto – Pushime luksoze në Francë/ E dashura e Jeff Bezos me

Jeff Bezos, themeluesi dhe Kryetari Ekzekutiv i “Amazon”, Bezos është një nga tre njerëzit më të pasur në botë.

Çdo dalje e tij në publik tërheq vëmendjen e mediave. Edhe jeta e personale e tij është një nga çështjet që diskutohet shumë në publik.

Këtë të premte ai është fotografuar në Francë me të dashurën e tij Lauren Sanchez, e cila mbante në dorë një unazë që kushtonte plot 2.5 milionë dollarë.

Dhe si të mos mjaftonte kjo, ata udhëtonin me jahtin e Bezos, që kushton plot 500 milionë dollarë.

Foto e tyre nga pushimet janë shpërndarë në media dhe kanë ngjallur jo pak reagime./ CNA.al

Lajmet e fundit nga