LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Detaje nga dasma “e blinduar” e Arbana Osmanit me Eduart Grishajn/ Kush ishin disa nga të ftuarit VIP

19 Qershor 2023, 08:52, Lifestyle CNA

Detaje nga dasma “e blinduar” e Arbana Osmanit me Eduart Grishajn/

Një ditë më parë, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë në një ceremoni të magjishme në Toskana.

Në dasmë ishin të ftuar rreth 100 persona, mes tyre miq të ngushtë dhe familjarë të Arbanës, por edhe personazhe të njohur publikë.

Disa nga të ftuarit VIP ishin këngëtarja Xhensila Myrtezaj, Anxhela Peristeri, Arbër Hajdari, Klajdi Haruni dhe Ylli Limani.

Peristeri, Haruni dhe Limani janë kujdesur të ndezin dhe më shumë dasmën duke kënduar për të gjithë të ftuarit dhe ciftin.

 

Lajmet e fundit nga