LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U godit me telefon në koncert/ Zbulohet gjendja shëndetësore e Bebe Rexhës

20 Qershor 2023, 10:39, Lifestyle CNA

U godit me telefon në koncert/ Zbulohet gjendja shëndetësore e

Këngëtarja Bebe Rexha është goditur me telefon nga një person në koncertin e saj në New York.

Teksa u ngjit në skenë për të performuar, një djalë nga turma e goditi me telefon duke i shkaktuar këngëtares një plagë pranë syrit.

Ajo së fundi ka publikuar disa foto duke treguar syrin e mavijosur dhe zbulon se pavarësisht sulmit është në gjendje të mirë shëndetësore.

U godit me telefon në koncert/ Zbulohet gjendja shëndetësore e

Lajmet e fundit nga