LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video - Atmosferë e zjarrtë në sheshin “Skënderbej”/ Enrique Iglesias elektrizon Tiranën

30 Qershor 2023, 22:58, Lifestyle CNA

Video - Atmosferë e zjarrtë në sheshin

Koncerti i këngëtarit spanjoll, Enrique Iglesias ka mbledhur mijëra qytetarë në sheshin “Skënderbej”.

Sapo këngëtari i muzikës latine dhe pop u ngjit në skenë, në shesh është ndezur atmosfera festive nga notat e muzikës.

Siç shihet edhe nga pamjet e mëposhtme të koncertit madhështor, mijëra shqiptarë kanë shkuar të ndjekin muzikën e këngëtarit shumë të dashur nga publiku.

Ashtu siç edhe paralajmëroi, Enrique Iglesias ka krijuar një atmosferë të zjarrtë.

Pak para se të niste koncerti, ai deklaroi se ishte i emocionuar dhe në presion, pasi dëshironte të dhuronte një natë magjike për shqiptarët./ CNA.al

Lajmet e fundit nga