LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Megi Pojani “provokon” sërish/ Ofron takim ekskluziv nëse...

24 Qershor 2023, 18:02, Lifestyle CNA
Megi Pojani “provokon” sërish/ Ofron takim ekskluziv
Moderatorja Megi Pojani

Moderatorja e njohur shqiptare, Megi Pojani, një emër shumë i komentuar në rrjetet sociale, vazhdon të marrë vëmendje në çdo postim të sajin.

Ajo ka afërsisht gjysmë milioni ndjekës në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan për ta foto dhe video nga karriera dhe përditshmëria e saj.

Megi njihet për natyrën e saj pa komplekse dhe pothuajse çdo postim i saj është “provokues”.

Së fundmi, ka postuar një fotografi të tatuazhit të saj në "instastory", ku provokon ndjekësit, duke ofruar takim ekskluziv me ta nëse zbërthejnë kuptimin e tatuazhit.

“Kush e zbërthen kuptimin e këtij tatuazhi ka një takim ekskluziv me mua, ku të dojë, kur të dojë dhe sa të dojë”, shkruan Megi Pojani./ CNA.al

Megi Pojani “provokon” sërish/ Ofron takim ekskluziv

Lajmet e fundit nga