LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luana Vjollca i vë “flakën” Instagramit/ Tregon format me bikini minimaliste

21 Qershor 2023, 12:29, Lifestyle CNA
Luana Vjollca i vë “flakën” Instagramit/ Tregon format me
Moderatorja Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca, pas përfundimit të emisionit “Zemër Luana”, do të rikthehet sërish në ekran me një tjetër program dashurie, që me siguri do të jetë po aq i suksesshëm sa të tjerët, të cilët ka prezantuar më parë.

Përveç punës, moderatorja ka publikuar disa foto ku shihet duke shijuar pushimet në Australi, Itali apo Miami.

Së fundi ajo ka rritur temperaturat në rrjetet sociale, ku shfaqet me bikini duke treguar linjat e saj shpërthyese, për të cilat komentohet aq shumë.

Bukuroshja gjithnjë di të tërheqë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj që kanë reaguar me pëlqime dhe komente në llogarinë e saj në "Instagram"./ CNA

Luana Vjollca i vë “flakën” Instagramit/ Tregon format me

Lajmet e fundit nga