LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meri Shehu parashikon të ardhmen për Ramën/ “Pas datës 17 do të ketë një ngërç”

4 Korrik 2023, 10:59, Lifestyle CNA

Meri Shehu parashikon të ardhmen për Ramën/ “Pas datës

Astrologia Meri Shehu ka ndarë këtë të martë me publikun parashikimin e yjeve për muajin korrik.

Shehu tha se Gaforret në pushtet, shenjë së cilës i përket edhe kryeministri Edi Rama, i cili feston sot ditëlindjen e 59-të, do të kenë një ngërç pas datës 17.

Astrologia shtoi se kryeministri i përket një shenje që nuk është luftarake, pasi sipas saj Gaforret duan paqe e dashuri dhe nuk janë shenja luftëtare.

“Është një ditë festive, Gaforret e kanë ujë situatën, janë emocionale. Nuk janë shenja lufte. Duan paqe dhe dashuri. Mesi i muajit nuk do jetë i mirë për Gaforret. Pas datës 17 do të ketë një ngërç për Gaforret që kanë pushtet. Edi nuk është luftëtar, ndryshe nga Albini që është luftëtar. Albini si Dash do ta ketë pak të vështirë mesin e muajit”, - u shpreh astrologia Shehu./ CNA

Lajmet e fundit nga