LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Në pritje të bebit numër 2, zbulohet gjinia e fëmijës së Besit dhe Xhensilës

12 Korrik 2023, 21:05, Lifestyle CNA
Në pritje të bebit numër 2, zbulohet gjinia e fëmijës

Ndonëse u përfol gjatë në rrjet së është shtatzënë për herë të dytë, Xhensila Myrtezaj gjatë gjithë kohës insistoi ta mohonte. Ditën e sotme me një video për ditëlindjen e pestë të vajzës së saj Ajka, ajo konfirmoi edhe lajmin se do të bëhet nënë sërish.Po gjatë festës së ditëlindjes së Ajkës, Besi dhe Xhensila kanë zbuluar edhe gjininë e fëmijës së dytë. Dyshja do të bëhen më një djalë këtë herë./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga