LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Georgina Rodriguez, magjepsëse në Festivalin e Filmit në Venecia

6 Shtator 2023, 13:05, Lifestyle CNA

FOTO/ Georgina Rodriguez, magjepsëse në Festivalin e Filmit

Georgina Rodriguez bëri një shfaqje mahnitëse teksa mori pjesë në tapetin e kuq në Festivalin e 80-të Ndërkombëtar të Filmit në Venecia të martën.

Gruaja e  Cristiano Ronaldos, 29 vjeçe, dukej sensacionale me një fustan të kuq të gjatë deri në dysheme, i cili shfaqte një bust jashtë supesh.

Georgina u sigurua që të gjithë sytë të ishin mbi të.

Por Georgina u pa pothuajse duke u rrëzuar mbi fustanin e saj dhe iu desh ta rregullonte atë.

Georgina mahniti këdo që e pa dhe me çizmet e zeza shumë të larta me platformë./ CNA

Lajmet e fundit nga