LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Milionerja Vanessa Hudgens ankohet se fustanet e nusërisë janë të shtrenjta

9 Shtator 2023, 15:31, Lifestyle CNA

Milionerja Vanessa Hudgens ankohet se fustanet e nusërisë janë

Aktorja dhe këngëtarja, Vanessa Hudgens është ankuar për koston e lartë të martesës në një intervistë të fundit, duke përmendur çmimet e fustaneve të nusërisë.

"Është çmenduri, industria e dasmave," tha ajo. 

“Po martohet edhe mikja ime më i mirë. Dhe ajo kalon të njëjtën gjë dhe unë them. O Zot, fustanet janë kaq të shtrenjta. Është çmenduri".

Nuk është hera e parë që Hundred, e cila thuhet se ka një vlerë prej 18 milionë dollarësh, ankohet për përgatitjet e dasmës.

Gjatë një paraqitjeje në "The Drew Barrymore Show" në maj, Hundred, zbuloi se ajo dëshiron të largohet diku me të dashurin e zemrës Tucker për shkak të stresit të planifikimit të një dasme.

Çifti janë bashkë që nga viti 2020 dhe dolën publikisht me lidhjen e tyre në shkurt të vitit 2021./ CNA

Lajmet e fundit nga