LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Prekëse! Roza Lati bën gjestin human: Familja ime, janë dy qentë me të cilët jetoj

11 Shtator 2023, 11:39, Lifestyle CNA

Prekëse! Roza Lati bën gjestin human: Familja ime, janë dy

Moderatorja Roza Lati nëpërmjet disa fotove të ndara në "Instagram" zbuloi arsyen pse kishte prerë flokët.

Ajo tregoi se qeni i saj Sasha është diagnostikuar me tumor dhe kjo është arsyeja pse i ka prerë.

Roza Lati tregon se që prej 8 vitesh që jeton vetëm familja e saj janë dy qentë e saj.

“Arsyeja pse preva flokët: Sasha është diagnostikuar me tumor. Tumor në kockë të legenit. Sasha ime është 8 vjeç. Nuk është plakë akoma... 

Bashkëjetesa ime, familja ime që kur jetoj vetëm prej 8 viteve, janë këta të dy... S’është bërë viti që futa në dhe... Pëtin e vogël... 21 dhjetor 2022”, ka shkruar Roza Lati në postimin e saj në rrjetet sociale./ CNA

Lajmet e fundit nga