LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Egër zemër"/ Roza Lati shfaqet provokuese, me kë e ka?

12 Nëntor 2022, 15:54, Lifestyle CNA

"Egër zemër"/ Roza Lati shfaqet provokuese, me kë e ka?

Roza Lati është nga moderatoret më të komentuara të showbizz-it. Ajo gjithmonë ia del të jetë në qendër të vëmendjes, kjo për shkak të karakterit të saj moskokëçarës, por edhe për deklaratat e saj të drejtpërdrejta e provokuese.

Së fundmi ajo ka publikuar në rrjetet sociale disa foto, ku tregon "look"-un e saj për programin e radhës “Why Not”, por ajo që bëri përshtypje ishte përshkrimi.

“Egër zemër”- shkruan Roza.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Roza Lati (@roza_lati)

Po kujt i drejtohet?

Moderatorja shpesh shkruan të tilla përshkrime, por pak detaje ndan.

Gjithsesi, kujtojmë se pak kohë më parë ajo pranoi në mënyrë indirekte se është në një lidhje dashurie. Ky konfirmim erdhi gjatë një bisede me astrologen Meri Shehu për shenjat e horoskopit në programin “E diell”.

Në një moment Meri e ngacmoi për martesën dhe Roza i tha se nuk është e martuar, por kanë hyrje dalje me familjet, duke nënkuptuar se është në një raport të konsoliduar./CNA.al

Lajmet e fundit nga