LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kujt i gjuajnë "kunja"/ Beatrixa dhe Atdheu, "ping-pong" me komente në "Instagram"

11 Nëntor 2022, 13:36, Lifestyle CNA

Kujt i gjuajnë "kunja"/ Beatrixa dhe Atdheu,

Ribashkimi i çiftit Bora-Donald sa i gëzoi shumë njerëz, aq edhe i “nervozoi” dhe zhgënjeu.

Pas kësaj ngjarjeje publiku u nda në dy fronte, ku një pjesë mbështetën Beatrix, dhe një pjesë tjetër mbështetën dashurinë e Borës dhe Donaldit.

E me sa duket Atdhe Xhavarina është bashkuar me kampin “team Beatrix”. Shpesh është parë duke “flirtuar” në komente me këngëtaren, por deklaratat e tij më së shumti janë marrë si “thumbime” në kuadër të një “hakmarrjeje”.

Së fundmi ai sërish i ka lënë një koment Trixës, në një nga fotot e saj, ku ajo shfaqej me një kostum sportiv.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

“Shumë xixëllushëm a edhe me tuta do ju tregosh çfarë është stili?”- shkruan Atdheu.

Por kësaj here Beatrix i është përgjigjur vetëm me disa emoji.

Kujt i gjuajnë "kunja"/ Beatrixa dhe Atdheu,

Kujtojmë se gjatë kohës kur Betarix dhe Donaldi po zhvillonin një romancë brenda shtëpisë së “Big brother”, rrjeti nga jashtë ziente me lajme, ku aludohej një lidhje mes Atdhe Xhavarinës dhe Bora Zemanit. Ndonëse asnjëherë nuk u sqarua publikisht ky “thashethem”, pak kohë më pasi ribashkimit të çiftit Bora-Donald, Atdheu than ë një intervsitë se moderatorja nuk e tërheq më dhe se nuk dëshiron të flasë më tej për këtë çështje. Gjithsesi ai nuk hezitoi të thoshte fjalët më të mira për Beatrixën.

 “Beatrix është yll, është shumë e bukur. Dhe përveç kësaj, ka super stil. Vishet shumë bukur. Mua për vete më pëlqen. Te BBV kam vënë re një gjë te Beatrix se që kur është zgjuar në mëngjes dhe kur ka fjetur në darkë vonë, ka qenë super e bukur. E kam shumë shoqe. Më vjen keq nga mami i Beatrix ndaj nëse do dilja në darkë me të, do ishte darkë miqësore”-shprehej Atdheu./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga