LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dafina Zeqiri zbulon detajet/ Tregon datën se kur do të publikohet projekti me Alban Skënderajn

10 Nëntor 2022, 20:00, Lifestyle CNA
Dafina Zeqiri zbulon detajet/ Tregon datën se kur do të publikohet
Dafina Zeqiri dhe Alban Skenderaj

Dafina Zeqiri dhe Alban Skënderaj kanë gati surprizën për miliona fansat e tyre.

Dy këngëtarët kanë zbuluar se kënga dhe klipi i tyre “Copa Copa”, është gati për tu shijuar nga fansat.

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka zbuluar datën kur do të publikohet klipi i ri.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Dafina tregon që kënga dhe klipi do të publikohen të shtunën në orën 16:00./ CNA.al

Dafina Zeqiri zbulon detajet/ Tregon datën se kur do të publikohet

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by DAFINA ZEQIRI (@dafina.zeqiri)

Lajmet e fundit nga