LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Shfrytëzonte rastin, ishte dinak"/ Ish-konkurrenti i "BBV", nuk kursen Ilir Shaqirin

12 Nëntor 2022, 13:44, Lifestyle CNA

"Shfrytëzonte rastin, ishte dinak"/ Ish-konkurrenti i

Ndonëse rrugëtimi i tij nuk ishte shumë i gjatë në “Big Brother VIP”, Granit Cana ia doli që të binte në sy dhe të fitojë vëmendjen e publikut.

Pas një viti nga përfundimi i realy show-t, me sa duket ai ka zgjedhur që të komentojë pak konkurrentët, por nga jeta e tij nuk pranoi të zbulonte shumë.

Së fundmi ai ka qënë i ftuar në një intervistë për “Glamour”, ku pyetja e pashmangshme lidhej me marrëdhënien e tij me ish-konkurentët.

Graniti u shpreh se me të gjithë ruan një raport korrekt, por nuk është se është i afërt me asnjërin nga ata.

Gjatë intervistës, Graniti u pyet edhe për fituesin, Ilir Shaqiri, ku ai nuk hezitoi të thoshte se balerini ishte i zgjuar dhe dinak.

 “Ai e shfrytëzonte rastin tim me Fifin, që të bëhej protagonist. Vinte sikur po na ndihmonte, por ishte dinak,”-u shpreh ish-banori Granit Cana.

Më tej ish-futbollisti u pyet edhe për promon e publikuar pak ditë më parë nga "Big Brother", ku shfaqej momenti kur Fifit i ka rënë të fikët. Ai u shpreh se ishte plotësisht kundër.

 “Çdo televizion, ka synim të marr klikime. Por unë nuk jam pro kësaj, që të dalin skenat e këqija që kanë ndodhur, sepse me të vërtetë mundet që t’ja kujtojnë njerëzve ato të këqija që i kanë ndodhur banorëve, dhe t’i dëmtojnë në aspektin e punës dhe karrierës. Unë nuk jam pro kësaj.”- u shpreh ai./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga