LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Çfarë i lidh Adrola Dushin dhe Kristina Bakia me Elsa Lilën?/ Vajzat shfaqen të lumtura në Romë

12 Nëntor 2022, 14:27, Lifestyle CNA

Çfarë i lidh Adrola Dushin dhe Kristina Bakia me Elsa Lilën?/

Kristin Baki dhe Adrola Dushu, prej vitesh tashmë janë dy nga vajzat më të komentuara të showbizz-it shqiptar, kjo për shkak se kanë spikatur me bukurinë e tyre.

Përveçse dy vajza që njihen gjerësisht nga publiku, ato kanë treguar se kanë edhe një miqësi të ngushtë.

Së fundmi, ato kanë bërë një udhëtim drejt Italisë, ku me sa duket po kalojnë mjaft mirë.

Çfarë i lidh Adrola Dushin dhe Kristina Bakia me Elsa Lilën?/
Adrola Dushi dhe Kristin Baki

Ato kanë postuar një fotografi ku mes tyre është edhe artistja Elsa Lila.

Po çfarë i lidh vajzat me Elsën?

E tregojnë vetë ato. Në postimin e publikuar nga Adrola Dushi, ajo shkruan se ato janë shoqe, por dy vajzat ende vazhdojnë të jenë dy fanse të mëdha të artistes.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Kujtojmë se pas bujës së madhe për arrestimin dhe shpalljes së pafajësisë, Elsa Lila do t’i rikthehet së shpejti muzikës, ku do të marrë pjesë në Festivalin e "RTSH"-së./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga