LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ishulli i dashurisë/ Cili është çifti juaj i preferuar dhe kë doni të largoni

9 Shtator 2023, 22:04, Lifestyle CNA

Ishulli i dashurisë/ Cili është çifti juaj i preferuar dhe

11 banorë, pjesë të ishullit të dashurisë, që moderohet nga Luana Vjollca kanë dalë sonte në televotim.

Qytetarët mund të votojnë për emrin e ishullorit të preferuar dhe emrin e banorit që mendon se duhet të largohet nga “Love Island”.

Gjithashtu, kushdo ka mundësi të zgjedhë çiftin e preferuar.

Ju mund të votoni për Aleksandrosin, Glenin, Salionin, Sergein, Stivin, Arlindin, Amadean, Artemisin, Irisin, Ildën dhe Sofielën./ CNA

Ishulli i dashurisë/ Cili është çifti juaj i preferuar dhe

Lajmet e fundit nga