LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ndjekësit “masakrojnë” Justin dhe Hailey Bieber/ Ironia me fotot e fundit dhe dedikimin e këngëtarit

14 Shtator 2023, 08:48, Lifestyle CNA
Ndjekësit “masakrojnë” Justin dhe Hailey Bieber/ Ironia me
Foto ilustruese

Justin dhe Hailey Bieber nuk janë një nga çiftet që pëlqehen shumë nga fansat. Edhe pse të dy shpesh ndajnë postime të lezetshme në rrjetet sociale, daljet e tyre publike janë komentuar shumë herë nga miliona fansa të këngëtarit.

Një nga spekulimet e audiencës së tij, është se Justin Bieber nuk është i dashuruar me gruan e tij, pasi shumë njerëz kanë vënë re sjelljen e tyre ndonjëherë indiferente në publik. Me rastin e postimeve për 5-vjetorin e tyre, komentet nën fotot e tyre duke shkëmbyer puthje, pasuan njëri-tjetrin.

Në postimin e tij, Bieber i ka bërë një dedikim Hailey Bieber, duke shkruar: “Për më të shtrenjtën, dashuria ime. 5 vite. Ti më ke rrëmbyer zemrën. Unë e di, e ndjej që nga thellësia e shpirtit tim që ky udhëtim me ty do të tejkalojë pritjet tona më të egra. Le të vazhdojmë të ëndërrojmë shpirt. Të dua me gjithë qenien time.”

Menjëherë pas publikimit të këtij postimi dhe fotove ndjekësit kanë vijuar me komentet thumbuese duke aluduar se ky nuk është një dedikim i shkruar nga Justin, por nga vetë Hailey, e cila mund ta ketë bërë këtë nga celulari i Justin Bieber.

 “Ajo i ka marrë celularin dhe e ka shkruar vetë”, “Ajo të ka marrë sërish celularin?”, “Të ka hakuar llogarinë”, “Nuk ka se si ta shkruash vetë”, kanë qenë disa nga komentet./ CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber)

Ndjekësit “masakrojnë” Justin dhe Hailey Bieber/ Ironia me

Ndjekësit “masakrojnë” Justin dhe Hailey Bieber/ Ironia me

Ndjekësit “masakrojnë” Justin dhe Hailey Bieber/ Ironia me

Lajmet e fundit nga