LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO/ Bella Hadid pas sëmundjes së rëndë shfaqet tullace dhe e veshur si robot

12 Shtator 2023, 16:52, Lifestyle CNA

FOTO/ Bella Hadid pas sëmundjes së rëndë shfaqet tullace dhe

Bella Hadid ka realizuar një set fotografik ku shfaqet e shndërruar në një aliene, e frymëzuar nga AI për fushatën e fundit të “Heaven by Marc Jacobs”.

26-vjeçarja në disa foto shihet tullace, si robot me një veshje metalike.

Në disa foto të tjera ajo ka pozuar nudo.

Së fundmi, Bella Hadid ka kaluar një problem të rëndë shëndetësor të shkaktuar nga sëmundja Lyme.

Modelja 26-vjeçare, u diagnostikua me këtë sëmundje në vitin 2013.

Trajtimi standard për sëmundjen Lyme është një kurs i antibiotikëve, të cilët janë më efektivë kur merren menjëherë pas infeksionit. Por disa njerëz thonë se vazhdojnë të ndiejnë dhimbje, lodhje ose vështirësi njohëse pasi janë trajtuar për sëmundjen Lyme./ CNA

Lajmet e fundit nga