LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bella Hadid pozon me bikini/ Lë pa mend me fizikun e saj

29 Korrik 2022, 14:23, Lifestyle CNA

Bella Hadid pozon me bikini/ Lë pa mend me fizikun e saj

Bella Hadid gjatë xhirimeve të projektit të saj të ri shfaqi fizikun mjaft tërheqës.

Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj copëza nga xhirimet si dhe pjesë nga klipi.

25-vjeçarja nxori në pah trupin e saj me bikini të zeza, në formë trekëndëshi. Ndërsa pamjen e kompletoi me një palë taka të zeza me rrip të kryqëzuar.  

Me flokë të lidhur bisht dhe me një palë syze dielli ngjyrë ari ajo dukej më tërheqëse se kurrë./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga