LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kritikët ‘kryqëzojnë’ Kim Kardashian/ Videoja që nxjerr në pah operacionet plastike

27 Korrik 2022, 16:56, Lifestyle CNA
Kritikët ‘kryqëzojnë’ Kim Kardashian/ Videoja që
Ylli i Instagramit, Kim Kardashian

Ylli i Instagramit, Kim Kardashian ka publikuar një video për fansat e saj ku tregonte rutinën për kujdesin të lëkurës. Por gjatë videos fansave të saj nuk u ka shpëtuar shenjat që kanë lënë ndërhyrjet estetike në fytyrën e saj.

Vetë Kardashian e ka pranuar botoksin, por ajo ka mohuar se përveç botoksit asgjë tjetër nuk ka në fytyrën e saj e madje ajo hodhi poshtë dhe zërat ku përflitet se ka mbushës në fytyrë.

Kujtojmë se Kim së bashku me pjesëtarët e tjerë të familjes u janë nënshtruar ndërhyrjeve plastike që nga viti 2006. Kylie Jenner ka bërë mbushje të buzëve ndërsa Kourtney Kardashian ka deklaruar se ka bërë zmadhim gjoksi.  

Nuk mund të mohohet fakti së familja Kardashian ka pasur dhe vazhdon të ketë një ndikim të madh në standartet e bukurisë në mbarë botën./ CNA.al

Kritikët ‘kryqëzojnë’ Kim Kardashian/ Videoja që

 

Kritikët ‘kryqëzojnë’ Kim Kardashian/ Videoja që

Kritikët ‘kryqëzojnë’ Kim Kardashian/ Videoja që

Kritikët ‘kryqëzojnë’ Kim Kardashian/ Videoja që

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Lajmet e fundit nga