LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Incidenti në koncertin e Malumës/ Këngëtari acarohet me fansat, veprimi i tij i habit të gjithë

26 Korrik 2022, 16:23, Lifestyle CNA
Incidenti në koncertin e Malumës/ Këngëtari acarohet me
Këngëtari, Maluma

Maluma gjatë koncertit  të tij në Chiclana të Spanjës u përball me një incident. Gjërat dolën jashtë kontrollit kur dy fansat e tij filluan të grinden me njëri-tjetrin në mes të koncertit.

Në momentin që e vuri re Maluma ndërhyri menjëherë duke ndërprerë këngën dhe më pas u kërkoi fansave që të dilnin jashtë dhe të braktisnin koncertin.

‘Prisni  prisni... nuk e kam idenë se si quheni por ju që filluat të ziheni duhet të largoheni nga koncerti im, mirupafshim, mirupafshim. Largohuni ju lutem dua vetëm energji pozitive’ ka thënë ai.

Kujtojmë se Maluma është në turneun e tij ‘ Papi Juancho’ nëpër vende të ndryshme të Europës./ CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Moises Salce (@moisessalce)

Lajmet e fundit nga