LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

VIDEO-Surpriza e Fifit/ Çmend fansat në koncert

25 Korrik 2022, 10:37, Lifestyle CNA

VIDEO-Surpriza e Fifit/ Çmend fansat në koncert

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi, është në kulmin e karrierës së saj. Gjatë këtij sezoni, këngëtarja ka qenë e angazhuar në shumë koncerte, ku gjithmonë është kujdesur që të argëtojë fansat.

Kësaj radhe, Fifi në koncertin e saj të fundit ka ndezur atmosferën. E ngjitur në skenë, këngëtarja ka bërë muzikë me tupan. Pamje këto që në pak çaste u publikuan në "Tik Tok" dhe u bënë virale. Lexohet në  fytyrën e saj entuziazmi teksa mundohet të argëtojë publikun e pranishëm. E me sa duket dhe publiku ka mbetur mjaft i kënaqur nga performanca e saj, pasi ata gjata gjithë kohës e kanë shoqëruar me duartrokitje. 

Kujtojmë se ajo numëron së fundmi dy bashkëpunime shumë të suksesshme, një me Gent Fatalin, “Pikturë” dhe tjetri me Tunën, i titulluar “Melaqe”./CNA.al

@artistetshqiptaree Fifi mbledh bakshishet e tupanxhiut, mbreme ne Venom ne Prishtine ???? #fifi #venom #prishtina #viral #fyp #fyp? ? original sound - Artistet Shqiptare

Lajmet e fundit nga