LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

‘Zogjtë e mërzitur akoma këndojnë’/ Moderatorja e njohur tregon tatuazhin e parë

23 Korrik 2022, 14:52, Lifestyle CNA
‘Zogjtë e mërzitur akoma këndojnë’/ Moderatorja
Fjoralba Ponari

Moderatorja e njohur Fjoralba  Ponari pak kohë më parë humbi nënën e saj.  Në kujtim të saj ajo ka vendosur të realizoje një tatuazh.

Këtë moment ajo e ka ndarë me ndjekësit së bashku me dedikimin  prekës ndaj nënës së saj.

“Tatuazhi im i pare!Si për ta përjetësuar në trupin tim, periudhen më sfilitese shpirtërisht por njekohësisht dhe më të guximshme që kam jetuar deri me sot. Gjurmen fizike, kycur në lëkure, që do me shoqeroje e formësoje sa të kem fryme. Një kujtese e vazhdueshme ndaj vetes, për ta dashur jeten e për ta jetuar atë me gjithe momentet e saj të erreta dhe te ndritshme…

“Zogjtë e mërzitur akoma këndojnë”, ka shkruar në fund Fjoralba duke shpjeguar se kjo periudhë për të ka qenë shumë e lodhshme./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga