LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shakira, në një romancë të re/ Ja çfarë zbuluan mediat

22 Korrik 2022, 13:25, Lifestyle CNA
Shakira, në një romancë të re/ Ja çfarë zbuluan
Shakira

Që kur Shakira dhe Gerard Pique vendosën t'i japin fund lidhjes së tyre prej 12 vitesh, kanë qarkulluar thashetheme që këngëtarja është në një lidhje me aktorin e njohur Chris Evans.

Edhe pse nuk kemi asnjë burim zyrtar në lidhje me lajmin mediat prestigjoze kanë vënë re se këngëtarja 45 vjeçare është zhvendosur në KalIforni së bashku me fëmijët e saj aty ku jeton aktori.

Kjo ka mjaftuar për të ndezur thashethemet se kengëtarja është në një romancë me aktorin.

Kujtojmë se Shakira dhe Pique janë prindër të dy djemve dhe gjyqi në lidhje me kujdestarinë e fëmijëve vazhdon akoma./CNA.al

Lajmet e fundit nga