LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-Më në formë se kurrë/ Jennifer Lopez sfidon moshën

22 Korrik 2022, 11:05, Lifestyle CNA
Foto-Më në formë se kurrë/ Jennifer Lopez sfidon moshën
Jennifer Lopez

‘Diçka e re po vjen!" Me këtë mbishkrim këngëtarja e famshme Jennifer Lopez ndau me fansat e saj projektin e ri.

Një video ku linjat e saj trupore sensuale dhe seksi ishin në fokus të klipit ka thyer rrjetin, sapo është publikuar.

Ky klip vjen një javë pasi aktorja u martua me aktorin Ben Affleck në Las Vegas.

Në video dukej qartë  trupi i saj i tonifikuar dhe i nxirë. Ajo pozoi për klipin me një palë bikini të zeza, të cilat nxirrnin në pah barkun dhe krahët e skalitura si dhe gjithashtu këmbët e dobëta dhe të gjata.  

Aktorja me këtë klip ka treguar dhe një herë që ajo di ta sfidoje moshën duke mbajtur linjat e trupit perfekt falë seancave të përditshme të palestrës. Kujtojmë që aktorja pas dy ditëve do të mbushë plot 53 vjeç./CNA.al

Lajmet e fundit nga