LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Afërdita Dreshaj, më e nxehtë se kurrë/ Pushime me bashkëshortin në Mykonos

22 Korrik 2022, 10:35, Lifestyle CNA
Afërdita Dreshaj, më e nxehtë se kurrë/ Pushime me
Aferdita Dreshaj

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj, po kalon ca ditë pushime me bashkëshortin e saj në ishullin grek Mykonos.

Si gjithmonë ajo dukej provokuese dhe sensule, ndërsa shijon detin dhe rrezet e diellit. Dhe si gjithmone ajo nuk ndryshon të ndajë momente nga jeta e saj. Dhe kësaj radhe ajo ka ndarë pamje romantike me bashkëshortin e saj. 

E veshur me një fustan të bardhë të kombinuar me sandale ngjyrë ari ajo dukej mjaft tërheqëse.

“Pamja më e mirë e ditëlindjes time”, shkroi Afërdita në mbishkrimin e këtyre fotografive, referuar kështu ditëlindjes së 36-të të cilën e festoi pak ditë më parë.

Falë këtyre imazheve shihen qartë linjat e saj të përsosura trupore. Kujtojmë që këngëtarja vitin që kaloi është bërë nënë për herë të parë dhe ka sjellë në jetë djalin e saj./CNA.al

Lajmet e fundit nga