LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Britney Spears pozon sërish ‘topless’, ‘çmend’ fansat me pamjet nga shtrati

22 Korrik 2022, 15:23, Lifestyle CNA
Foto/ Britney Spears pozon sërish ‘topless’,
Britney Spears

Britney Spears çmend fansat me pamje gjysmënudo.

Në një dhomë hoteli në Londër ajo ka bërë dhjetëra foto dhe një video ku këngëtarja kërcen me hitet e saj.

Edhe pse herë pas here Britney Spears ka bërë deklarata që do t'i rikthehet botës muzikore akoma nuk është parë një hap konkret nga ajo. Herë pas here ajo ndan me ndjekësit e saj pamje dhe video ku performon me këngët e saj.

Kujtojmë se këngëtarja për herë të fundit publikoi albumin e saj me titull ‘Glory’ në vitin 2016./CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Lajmet e fundit nga