LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Pjesë e “Kepit të Tundimeve”/ Efi provokon me pozat e nxehta: Kush më përballon mua

26 Korrik 2022, 10:32, Lifestyle CNA
Pjesë e “Kepit të Tundimeve”/ Efi provokon me pozat e
Efi Dhedhes

Efi Dhedhes, pas "Përputhen" është bërë pjesë e programit "Kepi i Tundimeve", një emision i cili deri më tani ka marrë shumë kritika dhe komente nga ndjekësit, që e kanë cilësuar si një program të degjeneruar.

Efi, së fundi ka publikuar disa foto në rrjetet sociale, ku shfaqet më seksi se kurrë, duke ndezur ndjekësit.

Ajo shfaqet me bikini të kuqe minimaliste, duke treguar më së miri format e saj perfekte, ndërsa krahas fotos provokon ndjekësit me shprehjen: “Kush më përballon mua?”

Pjesë e “Kepit të Tundimeve”/ Efi provokon me pozat e

Ish-konkurrentja e "Përputhen" është komentuar shumë në mediat rozë për raportin e saj me Samiun dhe Mevlanin, dy prej djemve të cilët kanë qenë pjesë e emisionit.

Por Efi zgjodhi që të dilte vetëm nga programi, duke mos e gjetur dot dashurinë për të cilën ishte bërë pjesë e emisionit./A.E-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga