LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rita Ora ‘tërbon’ ndjekësit/ Publikon fotot e nxehta me bikini nga pushimet

25 Korrik 2022, 15:02, Lifestyle CNA

Rita Ora ‘tërbon’ ndjekësit/ Publikon fotot e nxehta me

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, përveç impenjimeve të shumta në karrierë, është mjaft aktive dhe në rrjetet sociale ku ndan me fansat e saj dhe copëza nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi ajo ka postuar pamje të nxehta me bikini në bregdet, ku shfaqet më seksi dhe më e nxehtë se kurrë.

Këngëtarja ka treguar linjat e saj perfekte me bikini minimaliste.

Rita Ora ‘tërbon’ ndjekësit/ Publikon fotot e nxehta me

Rita Ora ‘tërbon’ ndjekësit/ Publikon fotot e nxehta me

Kujtojmë se, Rita Ora, ka konfirmuar edhe prezencën e saj në Shqipëri me qëllim realizimin e një koncerti të përmasave ndërkombëtare.  Me datë 6 Shtator, këngëtarja do të performojë në sheshin ‘Skëndërbej’  në Tiranë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga