LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Kepi i bordellos, të degjeneruar, e tmerrshme”/ Ndjekësit shpërthejnë ndaj emisionit të ri në "Top Channel"

25 Korrik 2022, 12:05, Lifestyle CNA
“Kepi i bordellos, të degjeneruar, e tmerrshme”/ Ndjekësit
Pamje nga episodi i kaluar i emisionit "Kepi i Tundimeve"

Pak ditë më parë, në ekranin e "Top Channel" ka startuar një program i ri, "Kepi i Tundimeve", ku në qendër të vëmendjes ka 10 personazhe, djem dhe vajza të reja. Ashtu siç është bërë më dije, këto 10 personazhe, disa prej tyre ish-konkurrentë të "Përputhen", si Fation Kuqari, Atdhe Xharavina dhe Efi Dhedhes, do të bashkëjetojnë me njëri-tjetrin për 20 ditë.  

Episodi i parë i këtij emisioni u transmetua në 22 korrik, ditën e premte, në orën 21:00.

Teksa të gjithë ishin kuriozë të shihnin për çfarë programi bëhej fjalë dhe cilët do të ishin personazhet që do të merrnin pjesë, ajo çfarë u pa ishte një zhgënjim për opinionin publik.

“Kepi i bordellos, të degjeneruar, e tmerrshme”/ Ndjekësit

Ndjekës dhe komentues të ndryshëm në rrjetet sociale e kanë quajtur një emision të degjeneruar që nuk transmeton asgjë edukuese për të rinjtë.

Vajza që prezantoheshin gjysmë të zhveshura, me rroba banjo dhe lëvizje provokative apo djem që në takim të parë me vajzat, erdhën me prezervativ.

Gjithçka që u transmetua duket se ka lënë një shije shumë të keqe te ndjekësit, të cilët  kanë vërshuar me komente në rrjetet sociale, ku ndryshe "Kepin e Tundimeve", e kanë quajtur një emision “porno".

“Në orën 21? jeni bo televizion porno”, shkruhet në njërin prej komenteve.

“Pornchanel vejeni emrin”, vijon një tjetër.

“Emisione degjeneruese për më tepër për mentalitetin shqiptar dhe orarin kur është caktuar për tu shfaqur. Ishit mirë Deri tek Përputhen. U përtyp....po kjo?????”, është një tjetër koment në faqen e Instagramit me emrin e emisionit.

“Kepi i Bordello-s,  E tmerrshme! Degjenerim total! Antivlera! Emisione pa mesazhe dhe shkatërruese për brezin e ri.

Pa pikë turpi degjenerim i paparë ...program i fulliqur”, janë disa komente të tjera.

Për më tepër në galerinë e mëposhtme do të gjeni disa prej komenteve./A.E-CNA.al

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kepi i Tundimeve (@kepiitundimeve.tch)

 

Lajmet e fundit nga