LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ronela Hajati thumbon kolegët/ Ironia e këngëtares: Mos kini frikë të ndërroni dorë

26 Korrik 2022, 15:53, Lifestyle CNA
Ronela Hajati thumbon kolegët/ Ironia e këngëtares: Mos kini
Këngëtarja, Ronela Hajati

Këngëtarja Ronela Hajati ka ironizuar kolegët e saj duke thënë se 90 % e këngëve të kësaj vere janë njëlloj.

Përmes një postimi në "Instastory", Ronela Hajati shkruan:

‘A e kam gabim nëse them që 90% e këngëve të kësaj vere janë njëlloj? Mu duk sot sikur një këngë ish e gjatë nja 15 minuta kur në fakt ishin ndërruar nja 5 këngë”.

Më pas ajo deklaratën e saj e mbylli dhe me një këshillë për kolegët e saj.

‘Mos kini frikë me ndërru dorë’, shkruan ajo në story.

Vetë këngëtarja pak ditë më parë lancoi këngën e saj ‘Valle’ ku u prit mjaft mirë nga publiku, vetëm për pesë ditë kënga mori një milion klikime.  Ajo vazhdon të jetë e angazhuar nëpër koncerte si brenda dhe jashtë vendit./ CNA.al

Ronela Hajati thumbon kolegët/ Ironia e këngëtares: Mos kini

Ronela Hajati thumbon kolegët/ Ironia e këngëtares: Mos kini

Lajmet e fundit nga