LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Në përvjetorin e pestë të martesës/ Orinda Huta bën dedikimin romantik për Turjan Hyskon

27 Korrik 2022, 17:43, Lifestyle CNA
Në përvjetorin e pestë të martesës/ Orinda Huta
Orinda Huta dhe Turjan Hysko

Sot çifti i njohur i showbizzit, Orinda Huta dhe Turjan Hysko, festojnë përvjetorin e pestë të martesës.

Përmes një dedikimi shumë romantik në rrjetet sociale, Orinda ka uruar Turjanin.

“Pas 15 vitesh akoma bëj gjumin më të ëmbël vetëm pranë teje”, shkruan ajo krahas një fotoje me Turjanin.

Në përvjetorin e pestë të martesës/ Orinda Huta

Çifti janë prindër të një vajzë të cilën e pagëzuan me emrin e veçantë, Atara. Orinda Huta në një intervistë kohët e fundit ka rrëfyer eksperiencën e saj të trishtë me abortin./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga