LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Më kanë shkelur e poshtëruar, por nuk jam ndalur"/ Mozzik, mesazh motivues për ndjekësit

28 Korrik 2022, 15:16, Lifestyle CNA
“Më kanë shkelur e poshtëruar, por nuk jam ndalur"/
Reperi, Mozzik

Reperi Mozzik përmes një postimi në rrjetet sociale ka treguar se për të arritur suksesin që ka sot i është dashur të punojë shumë.

Në statusin e tij, reperi zbulon se ka pasur shumë sfida dhe sprova që ka kapërcyer, por që e kanë bërë më të fortë.

Mozzik shkruan se muzikës i ka dedikuar kohën më të madhe, madje i ka falur dhe rininë.

Ndër të tjera reperi ka përcjellë një mesazh për të gjithë ata që kanë një qëllim të qartë në jetë, të besojnë tek ëndrra e tyre./ CNA.al

“Më kanë shkelur e poshtëruar, por nuk jam ndalur"/

Lajmet e fundit nga