LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Meshkujt lënë kokën pas saj/ Njihuni me modelen dhe DJ më të nxehtë të momentit

28 Korrik 2022, 13:33, Lifestyle CNA
Meshkujt lënë kokën pas saj/ Njihuni me modelen dhe DJ më
Modele dhe DJ, Konstandina Gianni

Ajo është një nga influencueset më të nxehta të "Instagram"-it. Bëhet fjalë për bukuroshen italiane Konstantina Gianni. Gianni ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale, të cilët lënë kokën pas saj.

Ajo publikon shpeshherë foto seksi që nuk i lënë vend imagjinatës duke e shpërthyer rrjetin në komente.

Për më tepër ne kemi përzgjedhur fotot më seksi të saj që mund t'i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga